ei ne kelkat paljoo syö bensaa

ainaski mikä meill o yamaha 500venture xl se ei syö kun abaut 24litraa 100km ja huiput 150km mitä mieltä olette mikä on paraskellka
3548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

se venture!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Äänestä
  • Kelkka syö vain silloin kun sillä ajaa,hevonen syö koko ajan.
    Onneksi ei ole tällä hetkellä kumpaakaan.
    Kelkan ostan,hevosta ei ikinä.
    Muuten mulla oli Ski-doo formula III,kulutus oli 15,2-
    19,7L/100km ja kaasussa oli vain kaksi asentoa.
    P.Sjoka tankkausella laskettu kulutus

    Äänestä

se kelkka vastaantulijatkin. tarkistappa säädöt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kelkka poika86 kirjoitti:

ainaski mikä meill o yamaha 500venture xl se ei syö kun abaut 24litraa 100km ja huiput 150km mitä mieltä olette mikä on paraskellka

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu