Renault Clio Williams

Montako suomessa ja miten pollee
52170
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

joku tumman värinen isoilla vanteilla

Äänestä
  • ei niitä taida olla ku 10-20 tuotu. väriltään tais olla tummansinisiä ja kullankeltaisilla vanteilla. Miten nyt luulis tommoisen kipon kulkevan 150 hp koneella ??? aika hyvin.... mageelta vaikuttaa myös toi uus Sportti clio 172hp :)

    Äänestä

  • gt kirjoitti:

    ei niitä taida olla ku 10-20 tuotu. väriltään tais olla tummansinisiä ja kullankeltaisilla vanteilla. Miten nyt luulis tommoisen kipon kulkevan 150 hp koneella ??? aika hyvin.... mageelta vaikuttaa myös toi uus Sportti clio 172hp :)

    vaan 168hp :)

    Äänestä

On toinen vaihtoehto, halvempikin kun Williams.
137hv, 0-100 8,0 sec (TM testasi 8.2 sec..)
Ulkoapäin ei muuta eroa kuin vanteet ja pari
Williamsin merkkiä.
Lähtee ihan riittävästi.

Äänestä

Myöskin eräällä tuttavallani on clio williams.-laho paska

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiertääkö.. kirjoitti:

Montako suomessa ja miten pollee

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu