tarvitaanko

puolitoistakerroksisen talon yläkerran lattiaan vaiko riittääkö patterit seinillä.Tilaa n.50 neliöö.Entäs vessan kanssa kun sinne kuitenkin laattaa lattiaan niin onkohan kylmä jalalle.
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vessaan joo, muualle miten itse haluat. Patterit seinillä riittää asuintiloissa ihan varmasti, ei 2 kerroksen lattiat ole kylmiä.

Äänestä

Joo sähköpatterit käy seinille, mut jos sulla on vesikiertoinen lattialämpö alaalla, niin se vesi on liian kylmää vesipattereille.
Tulikohan tää epäselvästi sanottua?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lattialämmitystä kirjoitti:

puolitoistakerroksisen talon yläkerran lattiaan vaiko riittääkö patterit seinillä.Tilaa n.50 neliöö.Entäs vessan kanssa kun sinne kuitenkin laattaa lattiaan niin onkohan kylmä jalalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu