mää ny kysyn

ku täällä aika vilkasta et mistä sais semossia jakakia telkkariin et sais skartteja lisää vai onko semmosia ees tehty?
1177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vaikka tuolla on monia malleja. Ihan siitä etusivulla löytyy noita scart-valitsimia, esim. Scart 54 ohjauskeskus. Kannattaa todellakin olla sellainen, jossa kytkimellä valitaan tulo. Kytkimettämässä joudut laittamaan muut laitteet virrattomiksi kun katsot yhtä.

Kyllä noita vastaavia myydään ihan kaikissa hyvinvarustetuissa kodintekniikkaliikkeissä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


täältä kirjoitti:

ku täällä aika vilkasta et mistä sais semossia jakakia telkkariin et sais skartteja lisää vai onko semmosia ees tehty?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu