johhoot

Taikatemppu savolaisittain:
Tehhäänkö taekatemppu?? ...Männään miun kämpille, naiaan ja aamul ku mie herrään, ni sie ootkin hävinnä!
33441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No mihin s ois voenu hävitä, olihan sillä aenahi se pillu, ku kerran sinä sitä naetkin.

Äänestä
  • Viisitoista senttiä elinvoimaista kyrpää, siinä
    kestämistä vaikka koko yöksi. Yritä kestää.

    Äänestä

Eilen minä nussin enimmäisen kerran, sitä minä nyt tässä muistelen.Jokohan minusta mies nyt tullee,tiedä sitä nyt minä en. Kullinpäässä kutina
hirveä on tässä ,joikaan minä kohta kuin lapinmies
vain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


calle.. kirjoitti:

Taikatemppu savolaisittain:
Tehhäänkö taekatemppu?? ...Männään miun kämpille, naiaan ja aamul ku mie herrään, ni sie ootkin hävinnä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu