hullu veli

karkki

oon 14 vuotias tyttö ja veljeni 16 vuotta. kun yks kerta olin kaverillani illalla ja vanhempani viikon lomalla maistoimme kaljaa ja kotona veli haisto sen sitten se sano et jos en suostus sen kaa seksii se kertos vanhemmilleni. no mitä muutakaan saatoin. sitä kestikin pari tuntia. se oli kuvottavaa. nyt se on koko ajan haistelemassa oonko juonu. sit se aina sanoo et kuinka ihanaa se oli! hyi se mun veli kuvottaa mua! entä teitä?!

10

3271

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mäpäs

      Sä kuvotat! hyi helvattu...kyl mä ennemmin kiinni jäisin dokaamisesta ku harrastaisin seksii sisarusteni kanssa.

    • kerropa

      Tarvitset kipeästi ja heti apua. Toi on kauhea teko, mitä veljesi teki, pyydä aikuiselta, koulun terveydenhoitajalta heti jutteluapua. Tollaista ei saa sisarukset tehdä toisilleen! Älä usko veljeäsi, vaan puhu rehellisesti ja heti terveydenhoitajalle koulussa! Tarvitset apua! Äläkä suostu enää tollaiseen, vaikka jäisit mistä kiinni!

    • Insesti

      Jos kirjoituksesi on totta niin tokihan jo 14 vuotiaana nykyyhteiskunnassa tiedät sen että oman perheenjäsenten kanssa seksi on samaa kuin insesti. Eli se on täysin väärin fyysisesti, moraalisesti, eettisesti ja laillisesti. Sitä ei pidä tehdä, ei pakon alla eikä vapaaehtoisesti.
      Oletko siis tosissasi?

    • Sisko myös

      On sulla ihana veli, voi kun munkin veljeni antas mulle kullii...

    • loläksdeeomgxiit.

      Provo provo provo provo.

    • likka

      Sun veljeshän on ihan hullu!! Miten sä pystyit suostuu tohon?? Sun veljes on varmasti hirveessä puutteessa kun sulta tuli ruinaa..

    • Fen.

      Hyi . Mun mielestä sun ei olisi tarvinnut suostua sellaseen. Ittellänikin on isoveli joka täytti juuri 17 mutta ei asu kotona kun se on sellanen ongelma nuori ja päälle käyvä eli on lastenkodissa. Siis nyrkein ei mitään seksiin liittyvää. Se on aina ollut mulle hyvin tärkee ja meillä onkin ihan hyvät välit. Se kyyditsee sen tyttöystävän kanssa kun veli on täällä lomalla ala-asteitten discoihin kun se muistaa aina miten tärkeitä sille oli kaikki menot kun se oli 13. Itseasiassa musta tulee täti kun ne meni kihloihin ja saa nyt vauvan. Niin minulla on kokemusta veljistä. Kun niitä siis on kaks.
      Niin sun EI olisi tarvinnut suostua sellaseen. Eiköhän ne sun vanhemmat olis ymmärtänyt että pieni kokeilu nyt nuorempana . Kai nekin on sun ikäsinä tehnyt jotain vastaavaa. Itse en olisi edes suostunut ajattelemaan mun veljenkanssa mitään niin ällöttävää.. Olisit sanonut vanhemmilles mitä se veljes sano sulle että siksi sää katoit kertomisen parempana vaihtoehtona. Aika iljettävä veli sulla. Ei pahal.

    • tepi-7

      ei tässä muuta voi sanoa. oliko ees ehkäsyä.

    • hah hah

      koko ajan tollasta veli ja sisko seksii alkaa jo ottaa päähän. kukaan täysjärkinen ei suostuis tollaseen!

      • ?????

        Voikohan tuo kirjoituksen avaajan tarina olla totta. Vähän haisee. Olikohan veli itse edes selvä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois

      Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie
      Maailman menoa
      318
      6239
    2. Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia

      Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta
      Maailman menoa
      65
      4001
    3. Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat

      Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom
      Maailman menoa
      41
      3342
    4. Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?

      Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole
      Maailman menoa
      77
      3264
    5. Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa

      Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava
      Maailman menoa
      85
      3188
    6. Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!

      Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut
      Maailman menoa
      181
      3116
    7. Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki

      Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin
      Maailman menoa
      102
      2566
    8. Dannysta tulee isä 83-vuotiaana

      Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll
      Maailman menoa
      53
      2337
    9. Abdullah iski Citycenterin vessassa

      Miksi näitä juttuja pitää lukea lähes päivittäin? https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011913632.html
      Maailman menoa
      213
      2227
    10. Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa

      ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt
      Maailman menoa
      78
      2113
    Aihe