Sims 2 Kysymys

Eli haluaisitteko että laitan tänne minun simieni tarinan jotka asuvat yliopistolla sen nimeksi tulisi
"CAMPUS LIFE"
Eli niiden nimet ovat:
Jani,Matti,Tomi,Jassu ja Ansku.

Eli mielipide ja vastaus.
Hyviä pelihetkiä
§ Simeleon §
4288
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

en kuitekkaan pakota.jos itte haluut kirjoittaa,niin kirjoita,ei me sitä päätetä kirjoitatko sä vai etkö.

Äänestä

Laita vain.

Äänestä

oo kiltti ja älä! :( se ei kuitenkaan oo tän sivun tarkotus. Kuten ei myöskään se että kysyt että pitäisikö kirjottaa.

Äänestä
  • Joo en kirjoita

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


§ Simeleon § kirjoitti:

Eli haluaisitteko että laitan tänne minun simieni tarinan jotka asuvat yliopistolla sen nimeksi tulisi
"CAMPUS LIFE"
Eli niiden nimet ovat:
Jani,Matti,Tomi,Jassu ja Ansku.

Eli mielipide ja vastaus.
Hyviä pelihetkiä
§ Simeleon §

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu