Virukset...hyrrr

Oon kauhee pelkuri...aina kun oon habos,nii pelkään et viruksii tulee habosta..pelkään,et niitä tulee täältä, @-mailista kaikkialta!Kauhee pelkuri mä oon..ootteko samas tilantees?
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

meijän koneeseen tuli sieltä 600 viirusta

Äänestä
  • Millä perusteella päättelet, että ne virukset tuli juuri sieltä?

    Se, että Habbo on mielestäsi pepusta, ei tee siitä sen pahempaa pöpöpesäkettä kuin muistakaan sivuista..

    Äänestä

Riippuu mite hyvin on kone suojattu ^^

Äänestä
  • uskooko ne ihmiset nyt jo minua että habosta ei voi tulla viruksia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pelkuri kirjoitti:

Oon kauhee pelkuri...aina kun oon habos,nii pelkään et viruksii tulee habosta..pelkään,et niitä tulee täältä, @-mailista kaikkialta!Kauhee pelkuri mä oon..ootteko samas tilantees?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu