öö tota...

kun meen vessaa nii mun alkkareis on jotain vaaleetaliman tyyppitä nii mitäse on onko samoi juttui?
3596
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Se on valkovuotoa.valkovuoto on normaalia ja kuuluu murrosikään.Jos valkovuotosi on juuri alkanut,tiedät olevasi murrosiässä,eli onneksi olkoon! :D Kuukautiset alkavat n.1-2 vuoden päästä siitä kun valkovuoto on alkanut (olettaen ettet ole vakavasti alipainoinen tai että sinulla ei ole vakavia sairauksia).Älä kuitenkaan vielä niistä hermoile ;)

Äänestä

Eiköhän se oo ihan valkovuotoa.
Eli ihan normaalia.

Äänestä

SPERMAA se on eikä mitn valkovuotoa prkl!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:// kirjoitti:

kun meen vessaa nii mun alkkareis on jotain vaaleetaliman tyyppitä nii mitäse on onko samoi juttui?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu