En muistanut ylen abitreeniä!!!

Eli sanottiinko kysymyksistä 1, 2, 3, 4, 6 jotain. Näin vaan vastaukset jokereihin ja kysymykseen 5. Mulla 8 vastaus meni ihan nappiin. Kattoko kukaan?
3654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No jos kertoisit sen aineen ensin, sillä kaikista reaaliaineista käytiin kysymyksiä läpi.

Äänestä
  • No olinpas taas niin ajatuksissani että aihe unohtui =). Psykologiahan se.

    Äänestä

  • abi kirjoitti:

    No olinpas taas niin ajatuksissani että aihe unohtui =). Psykologiahan se.

    En itekään nähny just sitä psykan osioo ihan kokonaan, mutta mun mielestä siellä ei juuri ehitty käsitellä muita kun noi 5,8 ja jokerit. Eli ei (vissiin) sanottu muista mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


abi kirjoitti:

Eli sanottiinko kysymyksistä 1, 2, 3, 4, 6 jotain. Näin vaan vastaukset jokereihin ja kysymykseen 5. Mulla 8 vastaus meni ihan nappiin. Kattoko kukaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu