Anna ja minä

tyttö88---

Olin aina ollut jokseenkin ujo ja pitänyt itseäni heterona. Ehkä en halunnut myöntää itselleni, että myös naiset kiihottivat minua. Erään illan jälkeen ei kyllä jäänyt epäselvyyttä bi-seksuaalisuudestani.

Työskentelin au-pairina Saksassa. Päiväni menivät kotitöitä tehden ja lasten kanssa peuhatessa. En ollut miettinyt seksiä päiväkausiin kun sosiaaliset kontaktinikin rajoittuivat isäntäperheeseen.

Isäntäperheen äiti huolestui minusta, koska minulla ei ollut ystäviä kaupungissa. Hän pyysi tuttavaperheensä tytärtä viemään minut joskus jonnekin. Olin oikein iloinen kun kuulin, että tyttö haluaa mielellään nähdä minut. Tyttö soitti minulle. Juttelimme ja lupasimme pitää yhteyttä.

Eräänä viikonloppuna isäntäperheeni päätti lähteä kylpylään viikonlopuksi. Sain luvan kutsua kavereita. Kutsuin ainoan kaverini, tytön, eli Annan. Anna lupasi tulla. Päätimme pitää pienimuotoiset bileet ja lähteä baariin myöhemmin. Anna tuli jo päivällä käymään. Kävimme yhdessä kaupassa ja valmistelimme ruokaa vieraille. Saimme ruuat valmiiksi odotettua aiemmin ja tajusimme, että meillä oli vielä monta tuntia aikaa ennen kuin vieraat tulevat.

Päätimme käydä suihkussa. Anna kävi ensin ja minä hänen jälkeensä. Kun tulin suihkusta, Anna oli nukahtanut sohvalle. Pyyhe oli valunut pois hänen päältään paljastaen söpön pienen pepun. Vedin pyyhkeen takaisin paikalleen. Anna heräsi siihen ja nolostui hieman. Sanoin, että voisimme mennä nukkumaan päiväunet isäntäperheemme parisänkyyn. Anna suostui ja seurasi minua.

Sängyssä maatessamme minua ei nukuttanut ollenkaan. Mietin vain Annan suloista peppua, joka oli aivan lähelläni peiton alla paljaana, olimme molemmat alasti peiton alla. Pikkuhiljaa sain kuitenkin hieman unen päästä kiinni. Heräsin kun tunsin, että peittoani raotetaan. Päätin kuitenkin leikkiä nukkuvaa. Näin silmieni raosta kuinka Anna tuijotti rintojani. Hän painoi pienen kätensä hennosti rinnalleni. Vaistomaisesti kohotin rintakehääni. Avasin raukeat silmäni ja yhtäkkiä Annan ujous oli poissa. Hän otti toisen rintani käteensä.

Päätin hieman kiusata Annaa. Käskin hänen mennä nelinkontin sängylle. Lähdin huoneesta hakemaan sidettä. Anna odotti minua sängyllä pylly pystyssä. Sidoin hänen silmänsä. Katsoin kun hän värisi ja näin kuinka hänen pillustaan valui nestettä. Aloin nuolemaan Annaa takaapäin ja hän äännähti voimakkaasti. Nuolin ja imin hellästi samalla kosketellen hänen peppureikäänsä. Kostutin sormeni ja työnsin sitä hieman peppuun. Anna huokaili ja huusi tulevansa. Sitten hän rojahti vavisten naamani päälle.

Nousin seisomaan ja sanoin, että vieraat tulevat pian. Anna kuitenkin syöksyi luokseni ja sanoi, etten voi vielä mennä. Seisoin pystyssä, mutta Anna onnistui levittämään jalkojani sen verran, että hänen kielensä osui klitorikseeni. Se tuntui niin hyvältä, että jalkani meinasivat pettää. Anna imi koko ajan jalkojeniväliä kun laskeuduin hitaasti lattialle. Kuulin ovikellon soivan, mutta Anna ei lopettanut. Pian vieraat hermostuivat ja Anna kävi avaamassa heille oven. Makasin yhä makuuhuoneessa alasti. Anna palasi ja sanoi, että oli sanonut meidän vielä meikkaavan ja sukelsi takaisin jalkojenväliini ja voimakkain ottein nuoli koko pilluani välillä imien. Huomasin, että hän hinkkasi samalla myös itseään. Minulla oli vaikeuksia pysyä hiljaa. Tulin melkein heti.

Anna päätti, että meillä on vielä aikaa, mutta meidän kannattaisi mennä jonnekin turvallisempaan paikkaan. Komerossa nuolin vielä kerran Annaa. Hän käski minun taas laittaa sormeni hänen peppuunsa. Tein työtä käskettyä. Kuulin että ovi avautui samalla hetkellä ja huusin komerosta että tulemme kohta. Ovi sulkeutui. Anna työnsi pääni takaisin pilluunsa. Tunsin sen sykkivän. Yhtäkkiä Anna alkoi inisemään, hän näytti melkein itkevältä. Hän heittelehti ja minun piti pitää kiinni hänestä, jotta sain suuni pysymään hänen pillussaan. Sitten Anna veltostui ja jäi makaamaan huohottaen komeron lattialle. Hymyilimme toisillemme.

1

7360

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • takkutukka88

      Todella hyvä tarina... Sai alapääni sykkimään ja kostumaan ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      121
      6922
    2. Kohta katson sun kuvaasi

      ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa
      Ikävä
      24
      3797
    3. VOI TÄTÄ ILON

      JA ONNEN PÄIVÄÄ 😂
      Tuusniemi
      186
      2615
    4. Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan

      Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a
      Maailman menoa
      286
      2500
    5. Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi

      jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?
      Ikävä
      196
      2121
    6. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      10
      1956
    7. Martinan bisnekset rajusti tappiolla

      Seiska 28.7: nousukiito katkesi, yritykset C-luokkaa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      300
      1820
    8. Mitkä yleiset huonot tavat ihmisillä ärsyttävät sinua ?

      Aloitukseen saa vapaasti purkaa tuntojaan. Itseäni hiukan kiusaa, kun saman talon asukkaat eivät vastaa tervehdykseen.
      80 plus
      135
      1411
    9. Tiedätkö mitä kaivattusi harrastaa?

      Minä en tiedä.
      Ikävä
      72
      1336
    10. Metsa Man Extra kanava toimii hyvin

      ja sieltä voipi kahta vanhoja vitejoita pahimpaan puutteeseen. Peukalot ylös.
      Tuusniemi
      27
      1305
    Aihe