kaks asii

eli paljoks tarvii 04 derbii ajaa sisää?
ja missä on derbis kierros rajotin??
odotan pikaista vastausta vuodatukseeni
7486
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

1000km...kierroksen rajottimesta en tiiä mutta kuristukset on alkukäyräs...

Äänestä
  • nii siin on se hukkaputki

    Äänestä

sisäänajo oli ainakin omassa derbissäni 500km

Äänestä
  • mikä derbi sul on

    Äänestä

  • Nimetön kirjoitti:

    mikä derbi sul on

    meitillä on -05 Senda R Xtreme

    Äänestä

Onko sinulla ajamaton, tai koneeltaan rempattu -04 Derbi? Jos ei ole, niin eipä sitä vanhaa mopoa enää tarvitse sisäänajaa.

Äänestä
  • se on ajamaton 04

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

eli paljoks tarvii 04 derbii ajaa sisää?
ja missä on derbis kierros rajotin??
odotan pikaista vastausta vuodatukseeni

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu