miltä kuulostais seija sesilia? tai silja? muitakin erikoisempia s-nimi ehotuksia kaipailen! kiitos!
tytölle nimeä s:llä
11
736
Vastaukset
- sipuli
Sirja, Saini, Sanelma mm.
- kuikka
Sandra, Selja, Soja, Sade, Susa, Sirja
- Anna-Iisa
Sani
Senja
Säde
Saini
Sirke
Siina
Sinna
Sumu
Sirkku
Seni
Siri
Siru
Sira- lapselle
Saga,Seela,Sandra,Susanne,Siina,
- näitä...
lapselle kirjoitti:
Saga,Seela,Sandra,Susanne,Siina,
Sinaida
Sole
Soila
Sanja
Siri
Sirke
Sirma
Sarita
Sarlotta
Soja
Signe
Sigrid
Selina
- ....
mun mielestä Silja Cacilia kuulostaa kivalat...
en tiedä mutta ittse kirjoitaisin Sesilian C:llä.. :) - mummi
Sabina
Saga
Saida
Sandra
Salome
Sarita
Sefanja
Seidi
Selina
Selinda
Senia
Serafiina
Serafiia
Severiina
Siina/Sina
Sinaida
Siru
Sirke
Soilikki
Sulamit
Stella - Liisa-Maria
Tässä muutama s:llä alkava. Saskia, Seni, Senni, Senta, Silva, Silvia, Sinaida, Sini, Sinikka, Sirja, Sirje, Sirkka, Sirkku ja Sylvi(a).
- eve
Silja Sesilia
S-nimejä
siri,sani,saranella,saaga.saananella,sofiella,senni.senja,sistinja sadella.saraella,sabrine,sabina,suzette,- öömi
luin lehdestä nimen Samilia ....aivan ihana
nuo ehdottomasi nimet ovat ihania..
tässä olisi lisää:
Sini
Siri
Suvi(aika yleinen)
Sani
Saija
Serena
Siina
Sisko
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761715
- 108977
- 87834
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa19663- 51655
ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann41557Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45508Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m164503Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;191453- 26439