Williams on vihdoin

voittaja autoksi!
Terveiset kaikille niille jotka seuraavat F1:siä vaikka siellä ei suomalaisia olisikaan. Ärsyttää nää wannabe formula fanit miiiikahäkkinen!,mika häkkinen,miiiiikahäkkinen!,mika häkkinen you know.
2165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No huh huh..

Äänestä

F1 kuski.

on voittanut 2 maailman mestaruutta.

Sitä kannattaa hehkuttaa.

Paitsi ei tietenkään niiden jotka haluu vaan provoilla ja ärsyttää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


noussut kirjoitti:

voittaja autoksi!
Terveiset kaikille niille jotka seuraavat F1:siä vaikka siellä ei suomalaisia olisikaan. Ärsyttää nää wannabe formula fanit miiiikahäkkinen!,mika häkkinen,miiiiikahäkkinen!,mika häkkinen you know.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu