Joensuulaiset miehet

Nyt 18.10 ja 19.10 kaikki Joensuun ( muut:) ) komeat miehet liikkeelle:)!Liikkeellä työporukka länsirannikolta Joensuussa silloin. Paljon kauniita naisia. Ikähaarukka 25-45v. Perjantai on kuulemma parempi menopäivä Hotellin ravintolan meininkiin? Onko näin?
Nähdään;)
8778
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ei teittii täällä kaivata. Osataan hoitaa itekin!
Kaikella kunnioituksella =)

Äänestä

Tervetuloa vaan tänne,perjantaisin paremmat esiintyjät ravitoloissa

Äänestä
  • Ajattelimme mennä perjantaina, mutta eihän sitä tiedä vaikka lauantainakin innostuisimme? :).Mukavaa seuraa niin toki pippalot saa jatkua.

    Äänestä

Kiitos ilmoituksesta! TERVETULOA! Tietääpähän minne suunnistaa perjantai-iltana tanssimaan! Oikein mukava, että "syntyy kilpailua" näilläkin kulmilla- jospa paikallisetkin naiset sitten heräisivät...! Pikkuisen säpinää lisää touhuun ei ole ollenkaan pahitteeksi! Lähellä keskustaa oleva paikka lienee se suositumpi...

Äänestä
  • Ihana tulla "uudelle paikkakunnalle" viettämään myös iltaa ihanien ja ystävällisten ihmisten kanssa, joita näyttää Joensuussa olevan. Kimmeli on hotelli, jossa kuulemma tämä tanssipaikka on perjantantaina ja myös yökerho sitten illan pikkutunneille:).

    Muistaakaa miehet pyytää vain niitä naisia tanssimaan ;)!

    Äänestä

Minä en Joensuussa ole koskaan käynyt, enkä edes naisten takia sinne lähde! On naisia joka paikassa:)

Äänestä
  • Ei sinunkaltaisesi kannatakkaan.

    Mielestäni uudet tuulet: ihmiset ja paikat ovat aina tervetulleita ja ihanaa että on muitakin. Kiitos Nainen 32v. Kaikkialla on naisia, se on totta, ihania onkin :)

    Äänestä

Moi.Innokkana tanssijana siellä sit tavataan ja voi olla,että kenties tanssahtelemmekin,kunhan muistatte olle esillä.Oispa sinkkuja vaan paljon,sit tanssienlopuks laulu"sinä lähdit ja tulvii pohjanmaa":))TERVETULOA

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen 32v. kirjoitti:

Nyt 18.10 ja 19.10 kaikki Joensuun ( muut:) ) komeat miehet liikkeelle:)!Liikkeellä työporukka länsirannikolta Joensuussa silloin. Paljon kauniita naisia. Ikähaarukka 25-45v. Perjantai on kuulemma parempi menopäivä Hotellin ravintolan meininkiin? Onko näin?
Nähdään;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu