Mies oli huutokaupassa, jossa pyydettiin tarjouksia papukaijasta. Tarjouksia tehtiinkin tasaiseen tahtiin ja hinta nousi lopulta erittäin korkeaksi. Mies onnistui tekemään parhaan tarjouksen ja sai papukaijan omakseen. Voittaja totesi meklarille: "Toivottavasti tämä papukaija osaa edes puhua, koska se tuli niin kalliiksi." Meklari: "Ole huoleti. Arvaapa kuka kilpaili kanssasi?"
Vastaukset 3
- ngkrjfbnjrvgh
Meklari kilpaili miehen kanssa.
- JK
EI KUKAAN
- mulukku
minä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182029- 1971604
- 1491487
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291186Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.247956- 113917
- 67782
- 26685
- 16685