resident evil remake

miten saan pelattuu pelin alusta alkaen käyttäen jilin ressa 3 asua.
kuva http://www.crunkgames.com/therest/fashion/img/jill06.jpg
1240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En täsmälleen muista miten meni mutta kun kerran menee Jilillä läpi saa puvun ja toisen kerran niin saa toisen puvun tai sitten molemmat saa kun kerran menee läpi millä vaikeustasolla vain.

Saa sen erikoisavaimen millä voi avata yhden lukitun oven.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jill kirjoitti:

miten saan pelattuu pelin alusta alkaen käyttäen jilin ressa 3 asua.
kuva http://www.crunkgames.com/therest/fashion/img/jill06.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu