osa 3
Harry alkoi pukea Hermionen kanssa heidän juhlapukuja.(Harry tosin pisti ensin hanttiin.)
Hermionella oli valkoinen, kaunis puku.
Harrylla oli päällään aivan tavallínen frakki.
"Näytänkö hyvältä?" Hermione kysyi samalla kun laitteli vielä kaulakoruansa.
"Sinä näytät..."-Harryn silmät olivat laajentua, Hermione tosiaan näytti upealta-"Nätiltä.."
"Kiitos- Harry voisitko tulla laittamaan kaulakoruni?" Hermione kysyi kun ei saanut laitettua koruaan.
Nuorena ja kohteliaana poikana, Harry meni auttamaan Hermionea korun laittamisessa.
Viimein kummatkin olivat valmiita joten he olivat valmiita lähtemään.
Harry ja Hermione istuivat kauimpaiseen pöytään ja odottelivat tarjoilijaa. Tarjolija tuli ja kysyi mitä he ottaisivat.
"Katkarapusalaatti ja vettä" Hermione tilasi.
"Otan samanlaisen" Harry sanoi.
"Selvä, tuon kohta pöytään." Tarjoilija sanoi ja häipyi takahuoneeseen tekemään tilauksia.
Harry ja Hermio0ne viettivät aikansa juttelemalla Tylypahkasta ja mitä he olivat puuhanneet kesälomalla. Viimein heidän tilaamansa ruuat tulivat. Kumpikin syötti toista haarukalla (aivan ystävinä kylläkin.)
Yhtäkkiä tarjoilija kuulutti että nyt saa mennä tanssailavalle tanssimaan. Ja siinä samassa musiikki alkoi jo soimaan. Harryn mielestä biisi oli kaunis ja hän ei edes suunnitellut sanovansa mitään sellaista mutta se ikään kuin vain lipsahti:
"Tanssimaan?"
Yllättynéenä mutta iloisena Hermíone suostui ja lähti Harryn kanssa tanssimaan.
He tanssisivat hitaita.(Muu porukka oli siirtynyt tanssilattian reunoille seisomaan)
Kesken tanssia, Hermione sanoi:
"Onpas kuuma..." Hän avasi hiuksensa. Hermione hiukset olivat kääntyneet kiehkuralle jolloin Harry kävi yhä enemmän kuumana. Biisi loppu ja Harry aivan vaistomaisesti koska ei enää pystynyt hillitä itseään hän suuteli Hermionea huulille.
He ryntäsivät suoraan hotellihuoneeseen. Kumpikaan ei puhun suudelmasta biisin lopussa.
He huomasivat että sängyllä, tarjottimen päällä lojui kaksi jougurttia. He menivät syömään sängylle ja olivat kumpikin hiljaa.
Harry rikkoi kuitenkin hiljaisuuden:
"Mitä makua sinulla on?"
"Mansikkaa..haluatko maistaa?"
"Joo" Harry sanoi, Harry tiesi mitä Hermione aikoi tehdä; Tämä riisui Harryn alushousut levitti mansikka jugurttiaan pitkin Harryn vartaloa ja alkoi imeä.
Harry kiihottui hetken päästä aivan mielettömästi.Sperma tippui Harryn vartalolle mutta Hermione nuoli nekin.
Sen jälkeen Harry alkoi panea Hermionea. Heillä oli koko yö aikaa rakastella.
jatkuu...mitä mieltä olette
öh...keksin ajan myötä otsikon osa3
:-:Claudia:-.
3
475
Vastaukset
- TEiniPissisNiinq!11
Yrittää olla hauska, vai? PHAH! Mee mummolaas kasvamaan niinq
- :-:Claudia:-:
en yhtään ihmettele kun oot ihku daa tyyppi.....
- nanako
Tarina alku on aika selvä, loppu menee hurjan nopeasti. Heti aluksi on pakko sanoa; Se on jogurtti, ei jugurtti. :PP
Osaat kirjoittaa aikalailla hyvin, mutta ehkä hioa kannattaa. Kirjoitusvirheitä löytyy.
Hyvin kuitenkin tarinan teit. Loppu oli aikalailla erillainen, kuin aluksi odotin. :''D
-nanako
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi499931Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit126705Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j736025Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?405901Oikeistohallitusten aikaan saannokset.
Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja464114Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html2633026Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?422338- 611355
Suomussalmen baarit
Mikä homma on Suomussalmen baareissa? Niin jumalattoman vittumainen portsari oli eräässä nimeltä mainitsemattomassa paik191166Millä paikkakunnalla kaivattusi asuu
Jäikö sydän jonnekin? Jos, niin minne tai mihin? Laita paikkakunta tai paikka ja kunta🤭 Esim. Helsinki tai Pubin vessa48995