öh...keksin ajan myötä otsikon osa3

:-:Claudia:-.

osa 3

Harry alkoi pukea Hermionen kanssa heidän juhlapukuja.(Harry tosin pisti ensin hanttiin.)
Hermionella oli valkoinen, kaunis puku.
Harrylla oli päällään aivan tavallínen frakki.
"Näytänkö hyvältä?" Hermione kysyi samalla kun laitteli vielä kaulakoruansa.
"Sinä näytät..."-Harryn silmät olivat laajentua, Hermione tosiaan näytti upealta-"Nätiltä.."
"Kiitos- Harry voisitko tulla laittamaan kaulakoruni?" Hermione kysyi kun ei saanut laitettua koruaan.
Nuorena ja kohteliaana poikana, Harry meni auttamaan Hermionea korun laittamisessa.
Viimein kummatkin olivat valmiita joten he olivat valmiita lähtemään.


Harry ja Hermione istuivat kauimpaiseen pöytään ja odottelivat tarjoilijaa. Tarjolija tuli ja kysyi mitä he ottaisivat.
"Katkarapusalaatti ja vettä" Hermione tilasi.
"Otan samanlaisen" Harry sanoi.
"Selvä, tuon kohta pöytään." Tarjoilija sanoi ja häipyi takahuoneeseen tekemään tilauksia.
Harry ja Hermio0ne viettivät aikansa juttelemalla Tylypahkasta ja mitä he olivat puuhanneet kesälomalla. Viimein heidän tilaamansa ruuat tulivat. Kumpikin syötti toista haarukalla (aivan ystävinä kylläkin.)
Yhtäkkiä tarjoilija kuulutti että nyt saa mennä tanssailavalle tanssimaan. Ja siinä samassa musiikki alkoi jo soimaan. Harryn mielestä biisi oli kaunis ja hän ei edes suunnitellut sanovansa mitään sellaista mutta se ikään kuin vain lipsahti:
"Tanssimaan?"
Yllättynéenä mutta iloisena Hermíone suostui ja lähti Harryn kanssa tanssimaan.
He tanssisivat hitaita.(Muu porukka oli siirtynyt tanssilattian reunoille seisomaan)
Kesken tanssia, Hermione sanoi:
"Onpas kuuma..." Hän avasi hiuksensa. Hermione hiukset olivat kääntyneet kiehkuralle jolloin Harry kävi yhä enemmän kuumana. Biisi loppu ja Harry aivan vaistomaisesti koska ei enää pystynyt hillitä itseään hän suuteli Hermionea huulille.


He ryntäsivät suoraan hotellihuoneeseen. Kumpikaan ei puhun suudelmasta biisin lopussa.
He huomasivat että sängyllä, tarjottimen päällä lojui kaksi jougurttia. He menivät syömään sängylle ja olivat kumpikin hiljaa.
Harry rikkoi kuitenkin hiljaisuuden:
"Mitä makua sinulla on?"
"Mansikkaa..haluatko maistaa?"
"Joo" Harry sanoi, Harry tiesi mitä Hermione aikoi tehdä; Tämä riisui Harryn alushousut levitti mansikka jugurttiaan pitkin Harryn vartaloa ja alkoi imeä.
Harry kiihottui hetken päästä aivan mielettömästi.Sperma tippui Harryn vartalolle mutta Hermione nuoli nekin.
Sen jälkeen Harry alkoi panea Hermionea. Heillä oli koko yö aikaa rakastella.

jatkuu...mitä mieltä olette

3

481

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • TEiniPissisNiinq!11

      Yrittää olla hauska, vai? PHAH! Mee mummolaas kasvamaan niinq

      • :-:Claudia:-:

        en yhtään ihmettele kun oot ihku daa tyyppi.....


      • nanako

        Tarina alku on aika selvä, loppu menee hurjan nopeasti. Heti aluksi on pakko sanoa; Se on jogurtti, ei jugurtti. :PP

        Osaat kirjoittaa aikalailla hyvin, mutta ehkä hioa kannattaa. Kirjoitusvirheitä löytyy.

        Hyvin kuitenkin tarinan teit. Loppu oli aikalailla erillainen, kuin aluksi odotin. :''D

        -nanako


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      381
      13526
    2. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      52
      4286
    3. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      109
      4103
    4. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      36
      4050
    5. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      63
      3891
    6. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      85
      3344
    7. 105
      3222
    8. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      64
      3218
    9. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      145
      3169
    10. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      160
      2931
    Aihe