Onko kellään kokemusta tuosta
http://pages.google.com/-/about.html
Google Page Creator
5
773
Vastaukset
- Maco
Gmail-tunnukset tarvitaan ja tilaa löytyy hulppeat 100MB...omat sivut siirtyy tavalla tai toisella ehkä tuonne...mielenkiintoinen veto Googlelta, mikkisofta ei vastaavaan pysty. Hieno juttu on se, että Googlella riittää hyviä kehitys ideoita.
- ...
Luulisi ainakin indeksointirobotin löytävän sivut helposti, mutta en tuonne kuitenkaan itse sivujani laittaisi.
Palvelimet on jossain huitsinhe......ssä ja tämä jälleen on asken kohti täydellistä Googlen valvontayhteiskuntaa.
Google hallitsee:
keskustelupalveluita (GoogleTalk)
sähköpostiasi (GMail)
tietokonettasi (GoogleDesktop)
..ja nyt haluat antaa sille vielä kotisivusi..
Hei hei yksityisyys. Vielä kun Google saa käyttiksensä julkistettua, niin Google hallitsee maailmaa.. Jee..- sivuille
"5. Will Google give preferential treatment to web pages created with Google Page Creator in Google search results?
No, we won't. Web pages created using Google Page Creator will never receive any preferential treatment of any kind in Google search results."
- Joo
Eikä ole mainoksia.. tilaa on 4x enempi kuin operaattoreiden normaali "kotisivuilla".....
- niitä
Jo muutama kymmenen sivua
http://www.google.com/search?hs=92i&hl=fi&client=opera&rls=fi&q=site:googlepages.com&btnG=Hae&lr=lang_fi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/1911214Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1221078- 48814
- 70810
Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53750- 60659
- 33652
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva48652- 52617
- 50605