Monkey

Minkä merkkisiä monkey kopioita on suomessa? Myyntihinnat ja paikat? Minkälainen on kestävyys vai kannattaako ostaa käytetty alkuperäinen Honda? Itsellä oli nuorena Monkey 80-luvulla. Nyt olen ajanut isoilla pyörillä jo yli 10 vuotta mutta Monkey mökillä olisi kiva peli.
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samanlaisia on ainaki Jincheng, Honlei. Itelläni on Honlei eikä siinä pahempia vikoja oo ollu.

Äänestä
  • käytetty honda...noi kopiot on p*******ä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kopiot? kirjoitti:

Minkä merkkisiä monkey kopioita on suomessa? Myyntihinnat ja paikat? Minkälainen on kestävyys vai kannattaako ostaa käytetty alkuperäinen Honda? Itsellä oli nuorena Monkey 80-luvulla. Nyt olen ajanut isoilla pyörillä jo yli 10 vuotta mutta Monkey mökillä olisi kiva peli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu