runescape3

koska puuro on valmis?
2258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sinähän voisit joutessas tehdä sen nimisen sivuston, ja laittaa siihen runen alotus kuva tietenki lisäisit siihen sen 3, ja laittasit samanlaisen login screenin. jonka jälkeen heittäsit sen tänne palstalle virallisen näkösesti että "Jee kato mikä löyty" ja sit ko fanaatikot menis kattoon sitä sivua niin melko moni varmasti laittas myös oman loginin ja passwordin ihan uteliaisuuttaan !

Äänestä

ei koskaa vitun huora vähän rune 3 on huono ei niin hyvä kuin runescape 2

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pentti reimari kirjoitti:

koska puuro on valmis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu