Olen jäänyt jumiin siihen harjoitukseen, jossa kopteri tuo kentän alkuun ja sit pitää hiipiä pisteelle A....B....C. Pääsen helposti B:lle asti, mutta mistä sinne C:lle pääsee. KOHTA MENEE HERMOT JA LOPETAN KAIKEN PELAAMISEN IKIAJOIKSI jos tää ei selviä.
America's Army 2.5.0. harjoituskenttä ongelma
4
671
Vastaukset
- xpvc
Lopeta vaan. Olen etsinyt netistä apua samaan ongelmaan jo 6 KUUKAUTTA ja tiivistettynä neuvoni menee näin: Tuo kohta on mahdotonta suorittaa. Urbaanilegenda tosin kertoo, että joku muutaman hengen kaveriporukka olisi joskus läpäissyt sen kohdan.. itse en siihen kuitenkaan usko koska B-C on mielestäni aivan mahdoton
- JuSu
Jos juttu on noin, niin taidan skipata tämän historian mustan hetken ja JATKAN PELAAMISTA kaikista traumoista huolimatta. Kiitos vastauksesta.
JuSu kirjoitti:
Jos juttu on noin, niin taidan skipata tämän historian mustan hetken ja JATKAN PELAAMISTA kaikista traumoista huolimatta. Kiitos vastauksesta.
Itse olen sen läpäissyt. Ei se loppujen lopuksi ollut ollenkaan vaikea. Pitää vain olla kärsivällinen ja edetä hitaasti. Ryömin koko matkan ja aikaa meni... en muista kuinka kauan, koska siitä on aikaa milloin viimeksi olen AA:n harjoituksia pelannut.
Pitäiskö sanoa EVO EVO EVO EVO :DDD no ei.
- Veke.
Tuolla neuvoja:
http://murobbs.muropaketti.com/thread.jsp?forum=3&thread=431561
http://www.americasarmy.com/downloads/manuals.php
PS. Uusin versio pelistä on nyt 2.6.0
America's Army Special Forces 2.5 -> 2.6 päivitys löytyy tuolta:
http://peliplaneetta.net/tiedostot/pelipaivitykset/3d-raiskinta-toiminta/5460/
America's Army Special Forces 2.6.0 koko versio löytyy tuolta:
http://www2.verkkogurut.com/tiedostot.php?Dir1=Pelit&Dir2=Aao
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 412760
- 562588
Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle492222Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas3351940- 1371682
Kaikesta muusta
Mulla on hyvä fiilis. Mä selviän tästä ja sit musta tulee parempi ihminenkin. Ainut, mitä mun pitää nyt välttää on se ko161515Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan71348Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101207- 421126
Oho! Esko Eerikäinen joutuu palaamaan "kalakukkokaupunkiin" - Tämä syy ei jätä kylmäksi!
Esko Eerikäinen on kyllä monessa mukana ja uskaltaa heittäytyä. Hatun nosto siitä! Eerikäinen palasi “kalakukkokaupunkii661086