koodi?

nii et kuisse rahakoodi meni?
197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Että saat sen laatikon, paina yhtä aikaa ctrl shift c

Jos pelaat pelkällä The Simssillä (ei lisäosia mukana) niin se on klapaucius .
Jos sulla taas on mikä tahansa lisäosa tai monia, niin koodi on rosebud .

Ja sitte ku haluut lisää rahaa, niin laita taas se sama laatikko ja
!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!;!!
Eli siis tota !; -hommaa voit laittaa niin paljon ku haluat. Ja perään kannattaa laittaa kaks huutomerkkiä, koska siinä se koodi ei pyyhkiydy pois. Huomaat se sitten kyllä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tito kirjoitti:

nii et kuisse rahakoodi meni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu