Kimi Räikkönen oli riistasafarilla Afrikassa. Riistanvalvoja sanoi Kimille, että täällä saa ampua kaikkea mikä liikkuu. Ensimmäisen päivän jälkeen Kimi tuli safarilta ja sanoi valvojalle, että oli ampunut 2 leijonaa, 4 virtahepoa, yhden krokotiilin ja 5 notmeetä. Riistanvalvoja ihmetteli mitä ne notmeet ovat. Toisen päivän jälkeen Kimi tuli taas valvojan luo ja kertoi, että oli ampunut 2 kirahvia, 3 sarvikuonoa ja 7 notmeetä. Nyt riistanvalvoja kysyi Kimiltä notmeistä ja sai vastauksen:"No nehän on niitä mustia kaksijalkaisia olentoja, jotka heiluttavat käsiään ja huutavat: Not me!Not me!
Vastaukset 1
Erittäin hyvä. Taputuksia, kumarruksia ja yleisestikin suosionosoituksia
sigi:
http://monstersgame.co.uk/?ac=vid&vid=11063085
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa
Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja2821126Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "260941Tuli paha mieli miten kaikki meni meillä
Harmittaa myönnän sen, kun molemmilla oli selvästi toiveita ennen kuin sukset meni ristiin. Olen jäässä. 😔49910- 102853
- 99799
- 73798
- 107669
- 64566
Anni Ihamäki ja Ilkka-rakas vetivät tiukan rajan TTK:ssa: "Kyllä spekuloitiin"
Anni Ihamäki on naimissa Ilkka Ihamäen kanssa. Aviopuoliso tunnetaan myös nimellä Hovimuusikko Ilkka. Heillä on kaksi yh2551Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh11458