Ketään lähdös 23.7 Deturin reisulle Marmarikseen?Itse lähdös 10v poikani kanssa neljättä kertaa.Irem Apartiin,toivottavasti hyvä maja.Viime kesänä oltiin Sunnys eli nykyään Mango.
Marmaris
Agua Park
112164
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
viime vna asuin iremissä pari vkoa,ihan hyvä hotelli ,asialliset huoneet ja siistit!hinta laatu suhde parempi kuin luvataan ja hyvällä paikalla lyhyt matka joka paikkaan.
Siis harmin harmi..Olen itse kanssa menossa kyseiseen huoneistohotelliin 11-v poikani kanssa. Mutta lähdetään pois 16.7.. Olis ollut pojillekkin varmaan seuraa toisistaan. Hitsin hitsi..
Harmin paikka ettei päivät täsmännyt.Olettekos aikasenmin Marmariksessa käyneet?Meistä tosi hyvä paikka sopivan kokoinen ei pitkiä välimatkoja,hyvät vesipuistot ym
Olin viime kesänä iremissä. Mun mielestä siisti ja hyvällä paikalla. Tänä kesänä uusiksi mutta nyt otan pojan mukaani, viimeksi olin kaverini kanssa kahdestaan.
Ollaan pojan kans vietetty lomat jo kolmena kesänä Marmariksessa ja tykätty ollaan.Täytyy testata tänä kesänä uusi vesipuisto ja tietty käydä futista katsomas Disco bar Veronicassa.
Kysyppä hotellin henkilökunnalta niitten futismatseista?!
Oon pari kertaa käynny kattoo paikallisten pelejä joskus puolen yön maissa.
Mentii kavereittein kyydillä,pelipaikka on siell jossain Marmarikseen sisääntuloristeyksen kohdilla.
Oltiin ylhäällä katsomossa,ei saa viedä alkoholijuomia,tosin oli kaljat käsilaukussa.
Vanhat papat istuu ja elää tosissaan futikselle.
Mä,joka inhoon jalkapalloo nautin tosi paljon.
Oli tosi mukavaa,vaikka pojat vaan pelas keskenään.Mutta ne pelaa täysillä.
Ja vielä Irem on hyvä,vanha,kulunut mutta todella siisti,henkilökunta erittäin ystävällistä.
Lyhyt matka rantaan,Tansasiin,joka paikkaan.
Markkinat torstaina 20 askeleen päässä..
Hauskaa lomaa.
On tullu käytyä paikallisten pelejä katsomas.Yleensä käydään Veronicas katsomas Britti Fudista Isolta screeniltä Britti turistien kans,eläytyvät peleihin koko sydänmellä ja hoilaavat kannatus laulujaan.EM kisojen aikaan aika uskomaton fiilis oli.
Irem on hyvä ja varsinkin lapsi perheille.
Mutta ajattelin infota jos ette ole jo kuulleet jostain niin.....
Kuulin alkutalvesta Marmariksessa huhuja, että Tepe ravintolan viereen olisi rakennettu uusi vesipuisto. Isompi, Parempi ja Enemmän Huvia Antavampi!
Hauskaa kevättä!
Huhu onpi totta,uusi vesipuisto aukaistaan keväällä,Tepe ravintola ei tuttu,mut puisto Mirgos marketin takana,kuullemma.Täytyy testata Heinäkuussa.Atlantis aina niin täynnä ja ei kovin iso mut hyvällä paikalla.
olen kuullut myös juttua = totta
että marmarikseen on rakennettu uusi vesipuisto!
Sittenhän sen näkee kun mennään kesäkuussa millainen se mahtaa olla, ne kaksi muuta eivät ole kummoisia, ihan ok kuitenkin nekin...
Iclemerissä oli pari vuotta sitten lapsille sopiva vesipuisto mut viime kesänä oli vaan tyhjät altaat jäljellä.