Ostettiin joku aika sitten kortsupaketti mun poikakaverin kanssa ja aiottiin kokeilla seksiä mut se ei oikein mennyt niinku piti. Siis tää mun kysymys voi vaikuttaa jotenki tyhmältä mut ku mun poikakamu yritti saada sitä kortsuu päälle niin se ei onnistunu mitenkään. Meillä meni koko paketti kortsuja ku se ei saanu yhtäkään laitettuu niinku olis varmaan pitäny. Siks mä kysynki nyt että pitääkö ne pussitki saada sinne kumin sisään? Onkohan mun poikakamulla sit jotenki niin iso et ei ne pussit mahdu sinne kumiin ja? Ei me sit alettu mitään tekee ku en haluu tulla raskaaksi viel. Mitkä olis kaikkein suurimpia kortsuja mitä löytyy et mahtuis kunnolla? Kiitos jo etukäteen!!
Kondomi?
Neitsyt_
102399
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tän on pakko olla provo, kuka idiootti laita pusseja kortsun sisälle.
...PUSSEJA SINNE KORTSUN SISÄÄN LAITETA PERKELE!!!! NAKKI SISÄÄN JA PUSSIT JÄÄ ULOS. SELKISKÖ????!!!!!
Seleevä :D
joo iha hyvä ettette sit menny pidemmälle... et selvästikään ole viel valmis siihen. Pussit kortsuun...voi jeesus!
kortsun sisään laitetaan jalat ja sit leikitään säkkihyppelyä
Luulen että sinulla ei taida oikein vielä olla kaikkea perustietoa seksistä joten ette varmaankaan ole vielä valmiita siihen.
Kondoomi laitetaan jäykistyneen siittimen päälle ei kivespussejen päälle. Älkää turhaan kokeilko mitään sellaista mikä ei tunnu olevan hanskassa. Mikäsköhän on muuten ikänne? Luulen että olette vielä aivan liian nuoria seksiin. Tehkää se silloin kun tiedätte olevanne siihen valmiita.
Kannattaa seuraavan kerran kokeilla laittaa kortsu oikeinpäin.
Terveisin, Minä
Mieti että oletko varmasti valmis seksiin? Toivottavasti sitten osaatte laittaa kondoomin oikein! Nimittäin jos sattuu vahinko...Ja oletkin RASKAANA! Kysynpähän vaan, että oletko siihen VALMIS?
..olette valmiita, niin tutustukaa siinä kortsupakkauksessa oleviin KUVALLISIIN ohjeisiin.
eikös niissä pakkauksissa ole kuvallinen ohje, vai onkohan tää nyt jotain pilaa?? ei kukaan voi olla niin hölmö ettö yrittää tunkea kiveksiäkin sinne kortsun sisään x3