Onko kuulunut?

Hei, onko kukaan kuullut Ismo Lehtolan uusinta kappaletta?
1267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Joku aika sitten luki lehdessä, että Ismo Lehtolalta olisi ilmestynyt Rakkaus aina valmis -pitkäsoitto.

Olen käynyt joiltakin levymyyjiltä kysymässä ko. levyä, mutta eivät tiedä siitä mitään. Riippusilta ja Ruusupeitto ovat kappaleet jotka olen kuullut ja niitten perusteella haluaisin kuulla loputkin. Käsittääkseni koko levyn sanoitukset on tehnyt Miljoonasateen Heikki Salo. Toivottavasti se nyt lähiaikoina tulee kauppoihin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marja kirjoitti:

Hei, onko kukaan kuullut Ismo Lehtolan uusinta kappaletta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu