Missä baarissa/ravintolassa sinä 30-40 vuotias Lappeenrantalainen käyt?
Joka paikassa kun tuntuu olevan tuota kakskymppisetenkerhoa.
Monttuun en mene!
Joka paikassa kun tuntuu olevan tuota kakskymppisetenkerhoa.
Monttuun en mene!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
kukkoa,repsikkaa,lamppua,kipparia ja jos tanssia haluat niin doris vissiin.En ole varma onko siellä mitään toimintaa mut ainankin ehkä musiikkia.Ei täällä oikein muuta taida olla.
Taitaa dooris viedä lopulta voiton noista kahdesta vaikka hiljenikin kovasti divan rantautuessa kaupunkiin. Divassa meno ei vaan ole samaa luokkaa kuin alussa, nyt pyörii paljon nuorempaa porukkaa. Hyvä vaan kun diva tuli, saatiin vähän kilpailua asiakkaista ja sitä kautta kuluttajalle edullisemmaksi tuota doorista :)
Mie käyn ainakin vain ja ainoastaan Night Life Rockissa. Ainoo paikka missä täällä kuulee oikeeta musiikkia eikä jotain tietokoneella värkättyä jumppahumppaännärjii sontaa. Ja ikää on se 34.
täysin samaa mieltä.