millaisia kokemuksia ajonestosta, itselläni ainankin muutaman kerran vahingossa "jämähtänyt päälle", miten sen virallisesti saa pois??
On niin monenkirjavia neuvoja autoa kohden mutta miten muisa relluissa?
ajonesto
hupsista!
1
487
Vastaukset
- jorrma
ajonesto tunnistaa avaimen koodin ,eli auto ja avain keskustelevat keskenään,jos ajonesto ei kytkeydy pois kun kääntää virat päälle niin todennäköisesti avain/piirilevy on rikki tai koodattava uudelleen...uusi perä maksaa noin 80euroa. (esimerkki elektroninen ajonesto)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tukalaa kuumuutta
Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh432937Ensi kesänä
Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta602809- 422313
- 251773
Okei, myönnetään,
Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘251679Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.
Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa701556- 481556
- 361226
Mihin hävisi
Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä771225- 791050