Ostoksia Virosta?

Kokemuksia moottoripyörätarvike/-varustekaupasta meren tuolla puolen otetaan kiitoksella vastaan! Löytyykö netistä sopivia sivuja, oletteko käyneet paikan päällä? Hinnat Suomeen verrattuna?
31557
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Virosta ei kannata ostaan mitään ko. tuotteita,koska 1)Hinnat suomen tasoa tai jopa korkeammat.
2)Tarjolla kakkoslaatua jota et itse huomaa.
3)Takuut jne täysin epävarmat.

Jos haluat edullisesti hyvää tällä alalla niin pitää ostaa saksasta ja aikeaan vuoden aikaan.Itse ostin saksasta 3 aivan uutta nahkapukua hintaan 380 € /kpl ja kyseessä siis laatuvalmistajan aivan uusia nahkapukuja ei mitään paperinahkasekundaa.

Äänestä

Ei ole virossa kilpailukykyisiä tarjouksia ja enään ei tarvitse lähteä edes saksaan koska meiltä suomestakin löytyy ainakin yksi pienehkö maahantuoja joka myy aivan huippuhyvää nahkapukua 350€ ja ympäri vuoden! He tuovat tavaran itse suoraan valmistajalta ja puvun laatu on sika hyvä kaikkine irroitettavine polvipaloineen ja knox suojineen! Mutta koska tällä palstalla ei saa mainostaa niin en viitsi mainita firman nimeä ellei joku sitä erityisesti halua ja jätä vastaukseen vaikka omaa numeroa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zorro kirjoitti:

Kokemuksia moottoripyörätarvike/-varustekaupasta meren tuolla puolen otetaan kiitoksella vastaan! Löytyykö netistä sopivia sivuja, oletteko käyneet paikan päällä? Hinnat Suomeen verrattuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu