ostetaan full verac, dharok + whip

membu tulee viiko päästä ilmota tänne jos voit varata mulle noi otsikon kamat.
verac=6.3m, dharok 5m, whip 2.7m! total: 14m !
ilmottele !
3340
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

noi sun hintas on HITUSEN alakanttiin!

Äänestä
  • Nuo hinnat olivat tarjous, ja joku vaikka saattaa myydäkin kyseiset kamat tuohon hintaan. RuneHQ:n katuhinnat (joihin luultavasti vertasit) ovat vain karkeita arvioita, millä hinnalla mitäkin myydään. Kyseisillä tavaroilla ei ole muuta kiinteää hintaa kuin se, mitä niistä saa esim. high alchemylla tai myymällä general storeen.

    Tosielämässäkin tehdään firmoille tarjouksia jostakin urakasta/tarvikkeista ja kuka halvimmalla myy, niin siltä ostetaan.

    Äänestä

noi on ihan oikeet hinnat...harmi vaan mulla ei oo noihin rahaa ja tuskin tulee koskaan oleen =(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


banaanipotku666 kirjoitti:

membu tulee viiko päästä ilmota tänne jos voit varata mulle noi otsikon kamat.
verac=6.3m, dharok 5m, whip 2.7m! total: 14m !
ilmottele !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu