Suosittele hotellia Kuala Lumpurista. Haussa olisi suhteellisen edullinen hotelli, jossa uima-allas. Ja tottakai siisti. Olemme liikkeellä lasten kanssa. Viimeksi asuimme Marriotissa, sijainti oli aivan ihana (Golden Triangle), mutta tällä kertaa etsimme halvempaa vaihtoehtoa.
Hotelli Kuala Lumpurista - esim Swiss Garden?
6
1474
Vastaukset
- mano-65
Oltiin ennen joulua Radiuksessa ..
linkki tossa ...
http://www.klhotels.net/index.html- mano-65
mano-65 kirjoitti:
Tuolla vielä muutama kuva hotellista...
http://www.phnet.fi/public/mano.haimakainen/Tossa vielä hotellin omille sivuille linkki..voi saada edullisemin kuin ensimmäisestä linkistä ja mikä parasta voit maksaa huoneen kun lähdet hotellista!!!
http://www.radius-international.com/index.htm - Roope-rtti
mano-65 kirjoitti:
Tossa vielä hotellin omille sivuille linkki..voi saada edullisemin kuin ensimmäisestä linkistä ja mikä parasta voit maksaa huoneen kun lähdet hotellista!!!
http://www.radius-international.com/index.htmSuosittelen tuota radiusta kanssa. Varaa netin kautta ja valitse premium huone.
- uioöui
Itse olin juuri KL:ssa Hotelli Dorsett Regencyssä. Se oli siisti, mutta huoneiden käytävillä oli omituinen haju joka oli levinnyt myös joihinkin huoneisiin. En tosin käynyt kuin yhdessä kerroksessa. Sijainti oli erinomainen, aivan keskustassa. Marriotin vieressä. siis suosittelen.
- Traveller
Hei,
hyvä vaihtoehto on Renaissance Kuala Lumpur, hyvä sijainti ja suuri uima-allas eikä maksa paljoakaan, alkaen n. 250 MYR/huone/yö. Saat takuulla vastinetta rahoille, sillä aamiainenkin on upea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2578960IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3116237Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?661340Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61291- 1091101
Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.78949Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut60857Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin43778MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk310680Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23676