Miten?

Hei!
Kun mulla on todenmäköisesti loppunut menkat ja haluisin, että ne sais taas takas... Kysymyksenii on, että: Saako menkkoja mitenkään muuten takas kuin jollain lääkekuurilla? Saako jos nostaa painoa (olen alipainoinen aika reippaasti) ja alkaa syyä kunnolla?
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siis et mikä on pointti tossa? Menkathan on kerran kuukaudessa.

Äänestä
  • Siis tarkotin sitä, että saako menkkoja takas mitenkää muulla tavalla kuin jollain lääkkeellä.

    Äänestä

Nyt on syytä hakeutua lääkärin juttusille. On olemassa lääkkeitä, joilla menkkoja voidaan koittaa käynnistää. Alipaino on todennäköisin syy niiden poisjäämiseen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mä93 kirjoitti:

Hei!
Kun mulla on todenmäköisesti loppunut menkat ja haluisin, että ne sais taas takas... Kysymyksenii on, että: Saako menkkoja mitenkään muuten takas kuin jollain lääkekuurilla? Saako jos nostaa painoa (olen alipainoinen aika reippaasti) ja alkaa syyä kunnolla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu