Christinaltahan tuli joskus vuosi sitten tälläinen biisi kuin "Hello"
Se soi myös jossain mersu mainoksessa.
Mistäköhän tämän biisin voisi kuunnella tai ladata? Ja miksi tätä ei julkaistu virallisesti? Oliko niin huono vai
Hello
vanilla
2
241
Vastaukset
- Hippo
Kyllä se julkaistiin, mutta lähinnä kai euroopassa sinkkuna, jota luultavasti jaettiin Mersun liikkeissä? Se oli alunperinkin tehty vain Mersun mainokseen. Eiköhän tämäkin kappale löydy jossain muodossa tuolta ChristinaMultimediasta?
http://www.christinamultimedia.com/ - ...
Jos et sieltä löytänyt:
www.follow-your-own-star.com
Ja sieltä valitset MOVIE (sori en voinut tehdä linkkiä!)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-489109Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036508Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain1156217Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1374731- 1674596
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.893181- 1692311
- 652188
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1592136- 501922