mulla on...

valkosia laikkuja terskan päällä. onko niistä haittaa ja onko muilla niitä
4802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mullakin on.. haluisin kipeesti päästä eroon muttakun en tiedä että miten..

Äänestä

koulun terkkarilla. katotaan mitä se sanoo.

Äänestä
  • joka kerta ku käyn saunas. terkkari sano et se vaa voi olla semmonen persoonallinen piirre joka vaan on siel

    Äänestä

Niin ei tuu mitään laikkuja tai töhnää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tepi-7 kirjoitti:

valkosia laikkuja terskan päällä. onko niistä haittaa ja onko muilla niitä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu