Laguna ja millä kilometreillä

Moi, kts. linkin laguna. Uskaltaako edes harkita?

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=645207
41682
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ei.

Äänestä

oiskohan oma mainostus yritys

Äänestä

Kyllä nyt ainakin kattommisen arvoinen auto on ja jos kilsat todellakin pitää paikkansa niin mä ainakin ostaisin,kokemusta tosta korimallista on ja täytyy sanoa että tilavampaa ja mukavampaa farkkua on vaikea löytää.HARKITSEMISEN ARVOINEN

Äänestä

Ilmoituksen kuvassa kuskin penkin verhoilussa hirmuisen paljon kulumaa? => km-määrän tulee suhtautua varauksella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MKK- kirjoitti:

Moi, kts. linkin laguna. Uskaltaako edes harkita?

http://www.nettiauto.com/viewVehicle.php?id_car=645207

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu