että mies olis paikallaan. Löytyiskö täältä?
Nyt tuntuu
brigitte bardon
311141
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
mihinkä päen sitä pitäs hyökätä taepaleelle?
Jetrotullinkatu 22. Helsinki. Soita ovisummeria niin tulen avaamaan. Sano summeriin metusalem. Oi sinä ihana mies.
jouvu tänä iltana perille, vaekka ottas miten avopäesen lähön. Van jos pijättelet intohimojasi huomiseen ,niin jo pyhänä puolelta päevin tökin summerie soemaan ja solokotan nimmeäni oves takana. Minäpä tästä alan toemeutuo matkaan.;))
odottaa. Jos saan ensi yöksi jonkun toisen miehen, unohdan sinut. Jos en saa olet tervetullut huomenna.
Ihan vaikuttaa siltä, että nyt on oikia kierrokses.
jos vannot että oikea olet. Nyt vain odotan summerin soittoa.
vahvistais vielä, ettei sille menny pala kurkkuun. Jos ei se vahvista, niin sitte oot valasta vapaa.
tulisi?
siihen ainoaan tehtävään mihin nainen miestä yleensä tarvii, eli tyydyttämään seksuaalisesti.
olisi kysymys.Kuuluuko siihen kielihommat?
Millaisen rahasumman olet valmis sijoittamaan?
kuuluu ehdottomasti kunnon miehelle.
Voi kultaseni. Kunhan minut näet olisit valmis maksamaan minulle vaikka mitä jos yhden yön saisit kanssani viettää.
raha liikkus ollenkaan,ettäkö joku mies suostuis
pelkäksi hyväksikäytetyksi seksikoneeksi.
nautitte seksistä naisen kanssa joka osaa olla hyvä rakastajatar. Sitä omaa pikkuvaimoa voi sitten muuten rakastaa.
Miehellä paikallaan:))
ei riitä. Täytyy myös olla toimiva vehje. Leveyttä ja pituutta pitää tarvitessa löytyä. Nyt olisin semmoisen tarpeessa.
Jos uunolla on kerta turta, sehän jöpöttää
kuinka kauvan vaan.Tuon parempaa tarjousta et voi saada.
jo karkuun..
joka on ranskaa turta tarkoittaa ihan muuta.
Toimii vielä,ainakin eteen ja taakse osat liikkuu:))
muuta kun toimeksi. Se Jetrotullinkatu ja ovisummeriin kuiskaat nimen Uuno jolla on Turta, niin sinulle avautuu taivas.
Katolla voi tulla kylmä:))
tulet olemaan tulisessa syleilyssä. Turta muuttuu aina vain turtammaksi.
Uuno, vähän enemmän romantiikkaa. Eihän tolla pärjää, taivas katolla, heh, ei nyt ole yläpää trimmissä. Laita nyt ennen lähtöö levylautaselle vaikka Lapin tango tai vielä parempi vois olla "mikä kukka se nyt oli - mummon ikkunan alla...."
Samat tummat lasit silmillä kun viimmeksi käydessä.
Sinun oma Pave Vä-Vä-Väre:)
ja niin monen vuoden jälkeen, ja vielä muistit mut.
Laitetaan sitten taas uusiksi se seksi. Toivottavasti vuodet eivät ole saaneet siinä taantumusta aikaan. Tulinen mies olit ainakin silloin ennen.
Esa Pakarisen Helmi ja Heluna:))
tuollaisessa hutsakkeessa näet? Täällä olis paljon piukempaa tarjolla.
Uunolle tuli ihan turta olo.
Voiskos joku avittaa, missäs tää Jetrotullinkatu oikeestaan on, oliko se postinummero 22.
Tääl on yks Uuno jo koko illan ettiny ja nyt oon täällä Lauttasaares Klaarantiel.
Mää alan jotenkin aavistella pahoja, että mua on jymäytetty, ja tää ei oo ens kerta.
Taisin vahingossa sanoa, että Jetrotullinkatu on Helsingissä. Se on Tampereella. Anna anteeksi. Brigitella tuo muisti joskus pettää. Odotin viime yön ovisummerin soittoa mutta turhaan. Ei hätä kuitenkaan paha. Tampere on aika lähellä Helsinkiä. Odotan sinua kultaseni ensi yönä ja korvaan sinulle kaiken ihanasti.
Tää ol toine Uuno.
Yritin olla viksu.
Ne tummat rillit hävis matkalla, ja neki oli lainattu.
Tää reissu kävi nii pumpun päälle, että jään nuolemaa haavojani.
Jos tuo oikia Uuno?