generis

kun aukaisen koneen niin nyt tulee usein ikkuna jossa lukee generis host process for win 32 servis on havainnut virheen ja tuote on suljettava eli apuva mitä pitää tehdä
2125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä se jokin haittaohjelma voi olla.
Esim hyvin yleinen blaster mato on tuon tyylinen.
Sen tähden pitäisi kysyä onko päivitykset kunnossa kun siitä on jo aikaa (meinaan tämäm kyseisen madon tulosta)
On tietenkin muitakin mahdollisuuksia.että skannaappa kone jollain virustorjuntaohjelmalla.

Äänestä

on joku pöpö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


host kirjoitti:

kun aukaisen koneen niin nyt tulee usein ikkuna jossa lukee generis host process for win 32 servis on havainnut virheen ja tuote on suljettava eli apuva mitä pitää tehdä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu