isofix turvakaukalo

paljonko maksaa focukseen tuollainen? auto tilattiin mutta ei muistettu kysyä turvakaukalon hintaa? eikös siihen tule joku jalusta ja siihen sitten se kaukalo kiinni. automyyjä vaan sanoi että on tosi hyvä. onko kokemuksia? laittakaa tulemaan
2565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Britax merkkinen ostettiin, jalusta ja kaukalo oli alennuksineen yhteensä 300euroa lastentarvike liikkeestä tänä vuonna, en tiedä autoliikkeen hintaa ns.merkkikohtaiselle kaukalolle enkä minkä valmistama se olis.

Äänestä

Katsohan että ovat asentaneet ne isofixraudat kun haet autoa. Meidän autossa oli jäänyt asentamatta...

N

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasta odottava kirjoitti:

paljonko maksaa focukseen tuollainen? auto tilattiin mutta ei muistettu kysyä turvakaukalon hintaa? eikös siihen tule joku jalusta ja siihen sitten se kaukalo kiinni. automyyjä vaan sanoi että on tosi hyvä. onko kokemuksia? laittakaa tulemaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu