Mulla o ollu 6 krossi kawaa

Jokasessa kawas o menny tulppia ku bensaa. Siis yhel tulpal pysty ajaa n.4 tuntii ja sit meni sököks ja piti vaihtaa uus :(
2374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla hondan piikki ja yks tulppa menny koko kesänä... muillaki hondat toiminu paremmin ku kawat...

Äänestä

4 KTM:ää, 2 Suzuki, 3 Yamahaa, ja yksi Honda. Ainoa missä oli tulpan kanssa ongelmia oli uutena ostettu KTM 125cc enduro. Vaiva poistui kun vaihdettiin pienempi suutin kaasuttimeen..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


80-500cc kirjoitti:

Jokasessa kawas o menny tulppia ku bensaa. Siis yhel tulpal pysty ajaa n.4 tuntii ja sit meni sököks ja piti vaihtaa uus :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu