Agents & Jorma Kääriäinen

Paras yhtye. Iskelmää ja oikeaa Styleä.

Mahtavaa musiikkia. Oikein todella hyvää :)

Jorma on legenda
7690
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tällä hetkellän!

Äänestä

imitoimaan Elvistä todella huonosti, jos ei tule luonnostaan niin sitä fibraa niin ei kannata lähtä imitoimaan, tahtoo tulla aika teennäinen :o

Äänestä
  • tosikko. Eihän se ole mikään "virallinen" Elvis-imitaattori koskaan väittänyt olevansakaan!

    Äänestä

Puhut asiaa!

Äänestä

Jep.Agents oli joskus paras vaan ei enään pitkään aikaan.Väsähtänyttä touhua,kosketinsoittaja kehiin.Tulis vähän terävämpi ote.Jormahan ei mikään kitaristi ole.Setit vois elää vähän enemmän.Olen kymmeniä keikkoja nähnyt,diinareita ei näy enään vain keski-ikäisiä pariskuntia.

Äänestä

on ehdottomasti Suomen paras yhtye!! Nyt ja aina. En voisi ikinä kyllästyä.. Ja Jorma on seksikäs ;)

Äänestä
  • Kääriäinen seksikäs?...no on kyllä mielipiteitä joka lähtöön.Olkoon taas makuasia,mut en voi käsittää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paras :) ) kirjoitti:

Paras yhtye. Iskelmää ja oikeaa Styleä.

Mahtavaa musiikkia. Oikein todella hyvää :)

Jorma on legenda

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu