Sterlingin lennot

Mites ovat Sterlingin lennot lähteneet käyntiin? Millainen kone ja ovatko aikataulut pitäneet?
Onko jollain jo henkilökohtaisia kokemuksia?
51161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Boeing 737

Äänestä
  • Aluksi koneena on JetX:n MD-82.B737 tulee ilmeisesti myöhemmin.

    Äänestä

Tällä ikivanhalla koneella se Sterling
nyt sitten lentää Suomesta:
http://vacc.fi/df/files/tfjxa_2_520.jpg

Piti tulla 2 uuttaa B737 konetta mutta
tulikin vain yksi vanha MD-80

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alkaneet? kirjoitti:

Mites ovat Sterlingin lennot lähteneet käyntiin? Millainen kone ja ovatko aikataulut pitäneet?
Onko jollain jo henkilökohtaisia kokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu