peppuseksi

oisko joku joka osais hiukan vinkata tuon peppuseksin suhteen kun haluttas kokeilla poikaystin kaa mutta ei oikeen onnistuttu:(
mieluusti jos ois joku toinen muija joka harrastaa kans. tietty asiallinen kundiki voi kertoo jos oikeesti osaa.
jos viitsit nii laita viestii osotteeseen [email protected] niin voit sit kertoo ett miten jne..kiitti:)
1446795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

1. Kannattaa pestä peppu hyvin ettei tule sottaista puuhaa :p

2. Esileikkinä silleen että poika työntää eka yhden sormen rauhallisesti peppuun ja jos voi niin toisen.

3. Paljon liukastetta ja rauhallisia työntöjä. Eikä koko penistä kannata runnoa sisään.

Hauskoja hetkiä.

Äänestä
  • Allekirjoitan täysin.

    Äänestä

Sieltä löytyy kokonainen palsta, jonne sadat, ellei tuhannet, ihmiset ovat kertoneet omat kokemuksensa asiasta. Ehkä sieltä tulee parempaa infoa kuin täältä...

Äänestä

Itse olen poikakaverini kanssa jokusen kerran harrastanut. Liukkaria, sormea, paria sormea, sauvaa ekana rauhallisesti, sitten munaa. Aluksi rauhallisemmin, mutta pian sietääkin melkoista jyskytystä.

Itse tykkään ilman kumia, kumin kanssa luisto huonompi, liukasteista huolimatta. Kiva tunne, kun mies laukeaa peppuun, se sykkiminen tuntuu voimakkaammalta kuin pimpassa.

Äänestä

Voi antaa pari vinkkiä, olen itse kokeillut.

1. Rauhallisesti. Kannattaa rentoutua, normaalia pidempi esileikki, jotta ehdit rentoutua. Aloittaa sormella, esim. peukalolla. Mikäli ei tuota jommalle kummalle tyydytystä: Lopettakaa.

2. Kun ollaan todettu, että tuo kummallekin tyydytystä, aloittakaa peniksen työntäminen hitaasti, liukkarin ja KONDOMIN kanssa. Kondomi suojaa bakteereilta. Suosittelen ihan kunnon liukkaria, mikä ei ole maustettu ja se että se on tarkoitettu juuri anaaliseksiin.

3. Mikäli kummatkin tykkää, kannattaa kuitenkin harkiten harrastaa peppuseksiä. Ei liian usein. Nimittäin anaaliseksi voi "vammauttaa" väliaikasesti sulkijalihaksen toimintaa.

Suosittelen, mikäli kummatkin tykkäävät!

Äänestä
  • kerran harrastin sitä veljeni kanssa ja kyllä tuli perse kipeeks

    Äänestä

  • osmo kirjoitti:

    kerran harrastin sitä veljeni kanssa ja kyllä tuli perse kipeeks

    Veljesi kanssa?!Okei..Mahtoi olla kivaa???

    Vinkki:
    KÄYTTÄKÄÄ KONDOMIA JA PALJON LIUKASTETTA!!!

    Pitäkää hauskaa!

    Äänestä

  • osmo kirjoitti:

    kerran harrastin sitä veljeni kanssa ja kyllä tuli perse kipeeks

    Mullaki tuli perC kipeex ku tungin kokoanaisen meloonin :)

    Äänestä

  • JA paskanmarjat. Se, että mies tykkää, riittää. Jos ämmä rakastaa miestään niin se antaa sitä persettä vaikkei itte tykkäiskään.

    Ja "ei liian usein anaali seksi voi "vammauttaa" väliaikaisesti sulkijalihaksen toimintaa. Tämäkin täyttä potaskaa. Sinne menee kyrpä eikä mikään helvetin rekka. Normi kyrvällä sitä ei saa vammautettua millään tavalla jos tietää mitä tekee.

    Ja naiset suosittelen antamaan jos tykkäätte miehistänne. Koska jos mies siitä tykkää / rakastaa, niin jos se teiltä sitä ei saa niin se hakee sen muualta vaikka muuta luulisitte ja mitä se väittäis ja miltä näyttäis.

    Äänestä

  • Joku vaan kirjoitti:

    Veljesi kanssa?!Okei..Mahtoi olla kivaa???

    Vinkki:
    KÄYTTÄKÄÄ KONDOMIA JA PALJON LIUKASTETTA!!!

    Pitäkää hauskaa!

    Varmasti oli.

    Antakaa siskot veljillenne persettä niin usein kuin mahdollista, saatte harjoitusta tuleivaisuuden suhteita varten ja lähennytte veljienne kanssa ja voitte olla varmoja ettei ikinä unohda sinua ja kokemuksianne yhdessä.

    Äänestä

Kun seuraavan kerran kokeilette peppuseksiä, niin pyydä poikaystäväsi auttamaan kädellään siittimensä peräaukkoon, koska se on niin kapea että siitintä on sinne muuten vaikea saada :) me ollaan pokaystäväni kanssa kokeiltu nyt kolme kertaa ja vain niin se onnistuu paremmin, ja eikun vaan kokeilemaan! :)

Äänestä
  • ÄÄ MUT PEPPURAISKATTIIN

    TUNTUI HÖPÖLTÄ

    PANE VAIN PYLLYYN ILMAN KORTSUA. TOSI SEKSISSÄ MIES OTTAA MUIJALTA PEPPUUN.

    Äänestä

  • VOI OLLA PASKAISTA kirjoitti:

    ÄÄ MUT PEPPURAISKATTIIN

    TUNTUI HÖPÖLTÄ

    PANE VAIN PYLLYYN ILMAN KORTSUA. TOSI SEKSISSÄ MIES OTTAA MUIJALTA PEPPUUN.

    Ooksä iha seko?? Sut raiskattii ja sä hehkutat sitä??

    MEE LASARETTIIN!!!!!

    Äänestä

  • Seksin jumalatar kirjoitti:

    Ooksä iha seko?? Sut raiskattii ja sä hehkutat sitä??

    MEE LASARETTIIN!!!!!

    Taitaisit sinäkin tykätä.

    Käy hakees lasaretista pari tablettia ja mene raiskattavaksi.

    Tekee höpöä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tii-na kirjoitti:

oisko joku joka osais hiukan vinkata tuon peppuseksin suhteen kun haluttas kokeilla poikaystin kaa mutta ei oikeen onnistuttu:(
mieluusti jos ois joku toinen muija joka harrastaa kans. tietty asiallinen kundiki voi kertoo jos oikeesti osaa.
jos viitsit nii laita viestii osotteeseen [email protected] niin voit sit kertoo ett miten jne..kiitti:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu