Mulla on Haave!!!!!

Olen aina halunut antaa tytölle oraaliseksiä!!

What to do?
3510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Venyttele ja voimistele... Pian olet niin notkea, että se saattaa onnistuakin.

No joo... Tuo nyt oli vähän huono ;)
Et kai voi muuta kuin etsiä bi- tai lesbonaisen... Taitaa kumminkin olla helpommin sanottu kuin tehty...

Öh, tai siis kait olet nainen? Tuosta nimimerkistä on vähän vaikea päätellä... Miehellä tuskin on suurempia ongelmia asian suhteen (Tai no voihan siinä kumppanin löytämisessä olla vaikeuksia ;))

Äänestä
  • Mies!!! :)

    Venyttely ei ehkä siihen auta!! ;)

    Äänestä

Hanki itsellesi tyttöystävä, josta välität, ja ehkä jonain päivänä pääset kokeilemaan. :) Mitäpä sitä muuta osais neuvoa. Itse täytyy opetella, mistä tyttö tykkää (mikä voi kyllä olla melko haastavaakin).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mystery kirjoitti:

Olen aina halunut antaa tytölle oraaliseksiä!!

What to do?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu