Fude kulkee

Onkohän tossa fuedssa jossain rajoitin, meinaan ei mee ku 80km/h, ja kiihtyy aika laiskasti, ei tolla kehtaa mennä ees moottoritielle
1697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaasuvaijerin päässä on iso jousilaatta joka estää yli 80km/t nopeuden. Jos tämän puolielliptisen palautuskannakkeen ottaa pois saattaa kulkea jopa 143,5km/t pojat ainaski sano...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


.vghj kirjoitti:

Onkohän tossa fuedssa jossain rajoitin, meinaan ei mee ku 80km/h, ja kiihtyy aika laiskasti, ei tolla kehtaa mennä ees moottoritielle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu