kuva ONKELMA

mistä sais ohjelman tai soittimen joka näyttäisi kunnon kuvan joka on kopioitu diki boksin kova levyltä tietokoneeseen nyt kuva näkyy joten kuten mutta särisee ja pysähtelee parilla soittimella media playerilla ei kuuju kuin ääni diki on handan c 6000 laatu antenin ohjelmat ajettu
pena
3234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voisiko vika olla mm. näytönohjaimessa...?

Äänestä

riittääkö sulla koneen teho purkamaan sen mpeg2n vaatii sellasen noin 700mhz koneen tuo operaatio vlc player lienee paras soitin noiden ts nauhotusten kattomiseen koodekkit ei yleensä aiheuta tuollasia ongelmia jollain saa vaan aavistuksen paremman kuvan

JA SITTEN SE TÄRKEIN VINKKI
Lopeta telkkarin tuijotus ja ala lukemaan kirjoja. Voisit oppia niistä välimerkkien käyttöä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PENA44 kirjoitti:

mistä sais ohjelman tai soittimen joka näyttäisi kunnon kuvan joka on kopioitu diki boksin kova levyltä tietokoneeseen nyt kuva näkyy joten kuten mutta särisee ja pysähtelee parilla soittimella media playerilla ei kuuju kuin ääni diki on handan c 6000 laatu antenin ohjelmat ajettu
pena

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu