paljon

kawasaki 125cc vakiona, ja onko muuten hyvä?
4461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

noin selvään kysymykseen selvä vastaus:
5-500km/h.

Äänestä
  • tosi epäselvä ja tyhmä kysymys.
    kulkee 13/51 väleillä jotain vajaa 100 km/h riippuen koneen kunnosta ja onko tehari tai muuten nostettu ylös tehoa. et viittis sanoo vuosimallia mitä kyselet ku pyörät muuttuu ainakin vähän joka vuosi niin on vaikee sanoa.

    Äänestä

  • endurokuski kirjoitti:

    tosi epäselvä ja tyhmä kysymys.
    kulkee 13/51 väleillä jotain vajaa 100 km/h riippuen koneen kunnosta ja onko tehari tai muuten nostettu ylös tehoa. et viittis sanoo vuosimallia mitä kyselet ku pyörät muuttuu ainakin vähän joka vuosi niin on vaikee sanoa.

    Voisi tietysti mainita Kawasakin mallinkin, noita 125 kuutioisia kun on viimeisen 50 vuoden aikana tehty suhteellisen monta sorttia.

    Äänestä

siihen 70 km/h ja 200 km/h välille... riippuu välityksistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kulkee kirjoitti:

kawasaki 125cc vakiona, ja onko muuten hyvä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu