Kun uskot

Kaiken saa tuntumaan hyvältä,kun
on tarpeeksi halua.
Rakkaudessa ei
luovuttajaa tunneta.
Jos on pakko,ei
tunnetta ollutkaan.
Älä kiusaa minua,etkö
näe,että kärsin.
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuinka tunnet olevasi kiusattu?
Mulla on välillä ihan samanlainen olo,
mutta en anna sen häiritä,
laitan samalla mitalla takaisin ;)
No ei saa olla ilkeä,
mutta kannattaa ottaa positiivinen
elämänasenne, tuskin täällä kukaan
kovin vakavissaa loppujen lopuksi on???

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hevipelko kirjoitti:

Kaiken saa tuntumaan hyvältä,kun
on tarpeeksi halua.
Rakkaudessa ei
luovuttajaa tunneta.
Jos on pakko,ei
tunnetta ollutkaan.
Älä kiusaa minua,etkö
näe,että kärsin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu