Lahkeet sukkiin...

Hyi!

Miks laittaa lahkeet sukkiin?Aika pöljän näköistä varsinki tytöil joilla tennissukat melkei polviin asti ja lahkeitten pääl!Pojille ainaki joilleki tämä sopii,no ei ihan polviin asti sukkia,mut skedekenkien kans pojil iha ok.Mistä tämä johtuu tai on saanut alkunsa et lahkeet on sukkien sisäs?

10

1574

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ihmenaikko

      Se on niiiiin typerännäköistä ettei tottakaan!!! Oon huomannut amiksessa että joka toisella amiksella on puntit tungettu sukkiin. Se taitaa olla joku lätkänpelaajien dorkatrendi. Joku ainakin sanoi niin.
      Yök.

    • tyttö

      mun mielest se oh hienon näköst jos lattaa OSAN lahkeest sinne sukkaa.siis ettei ny iha kokonaa tunge sitä lahettä sukan sisää,vaa jättää sen sillee pussille ja aika matalalle,ettei kuitenkaa nosta sitä iha polveen asti.mut parempi tapa on musta ainaki kesäl ku pietää niitä matalavartisii sukkii et laittaa kuminauhan housunlahkeeseen tai kääntää kuminauhal lahkeen.mul ei khyl henkilökotasesti oo mitää huonoo sanottavaa siitä et tyypit pitää lahkeit sukis.

    • ___

      Minä käytän lahkeita sukissa, vain kantapäästä. Harvoin pidän tennissukkia (YÖK), yleensä värikkäitä.
      Säbäilijät pitää kantapää puolelta osan lahkeen sukassa, toisin kuin jotkut lätkä jätkät!! Hyi, nehän tunkee koko lahkeen sukkaan, ja puoli säärtä on ilman lahetta!!
      Meijän koulus on yks HOPPARi, joka pitää tennissukkia puolessa sääressä!!

      Mutta hienosti ja hienovaraisesti se passaa.

      • hebo^^

        eikö se ole jokaisen ihan oma asia minnekkä ne lahkeet tunkee.. itse laitan lahkeet kantapään puolelta sukan sisään.


    • poju85-hki-

      itse laitan kantapään puolelta lahkeen sukkaan ettei se laahaa pitkin paskasia ja loskasia katuja...

      sitä paitsi valkoset sukat on ainoot oikeet skede kenkien kanssa. kesällä voi käyttää niit lyhyitä sukkia...

    • Ukkeli

      Ihan hyvännäköstä. Tytöilläkin.

    • Tumbiersson

      Sehän on tyttöillä tosi nättiä! Suorastaan seksikästä!

      • Teen...

        ..Sillain,että laitan puntit sukkiin,mahdollisimman alhaalta,ja en laita koko lahjetta sukkaan,vaan jätän siihen sellasen "pussin",näyttää hienolta.


    • Anonyymi

      Pidän aina talvella lahkeita sukissa. En todellakaan ylös asti vedä mutta lahkeiden päällä kuitenkin

    • Anonyymi

      Itellä on aina lahkeet sukissa mut se johtuu siitä et pidän tosi löysii housui ja roikotan niitä kans tosi alhaalla nii muuten laahais lahkeet maata. Ei ne sukat kuitenkaan näy ku housujen lahkeet laskostuu siihen niiden päälle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      60
      3332
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      3
      1114
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      3
      940
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      21
      927
    5. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      68
      800
    6. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      734
    7. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      45
      709
    8. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      28
      704
    9. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      647
    10. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      29
      643
    Aihe