Miks laittaa lahkeet sukkiin?Aika pöljän näköistä varsinki tytöil joilla tennissukat melkei polviin asti ja lahkeitten pääl!Pojille ainaki joilleki tämä sopii,no ei ihan polviin asti sukkia,mut skedekenkien kans pojil iha ok.Mistä tämä johtuu tai on saanut alkunsa et lahkeet on sukkien sisäs?
Lahkeet sukkiin...
10
1543
Vastaukset
- ihmenaikko
Se on niiiiin typerännäköistä ettei tottakaan!!! Oon huomannut amiksessa että joka toisella amiksella on puntit tungettu sukkiin. Se taitaa olla joku lätkänpelaajien dorkatrendi. Joku ainakin sanoi niin.
Yök. - tyttö
mun mielest se oh hienon näköst jos lattaa OSAN lahkeest sinne sukkaa.siis ettei ny iha kokonaa tunge sitä lahettä sukan sisää,vaa jättää sen sillee pussille ja aika matalalle,ettei kuitenkaa nosta sitä iha polveen asti.mut parempi tapa on musta ainaki kesäl ku pietää niitä matalavartisii sukkii et laittaa kuminauhan housunlahkeeseen tai kääntää kuminauhal lahkeen.mul ei khyl henkilökotasesti oo mitää huonoo sanottavaa siitä et tyypit pitää lahkeit sukis.
- ___
Minä käytän lahkeita sukissa, vain kantapäästä. Harvoin pidän tennissukkia (YÖK), yleensä värikkäitä.
Säbäilijät pitää kantapää puolelta osan lahkeen sukassa, toisin kuin jotkut lätkä jätkät!! Hyi, nehän tunkee koko lahkeen sukkaan, ja puoli säärtä on ilman lahetta!!
Meijän koulus on yks HOPPARi, joka pitää tennissukkia puolessa sääressä!!
Mutta hienosti ja hienovaraisesti se passaa.- hebo^^
eikö se ole jokaisen ihan oma asia minnekkä ne lahkeet tunkee.. itse laitan lahkeet kantapään puolelta sukan sisään.
- poju85-hki-
itse laitan kantapään puolelta lahkeen sukkaan ettei se laahaa pitkin paskasia ja loskasia katuja...
sitä paitsi valkoset sukat on ainoot oikeet skede kenkien kanssa. kesällä voi käyttää niit lyhyitä sukkia... - Ukkeli
Ihan hyvännäköstä. Tytöilläkin.
- Tumbiersson
Sehän on tyttöillä tosi nättiä! Suorastaan seksikästä!
- Teen...
..Sillain,että laitan puntit sukkiin,mahdollisimman alhaalta,ja en laita koko lahjetta sukkaan,vaan jätän siihen sellasen "pussin",näyttää hienolta.
- Anonyymi
Pidän aina talvella lahkeita sukissa. En todellakaan ylös asti vedä mutta lahkeiden päällä kuitenkin
- Anonyymi
Itellä on aina lahkeet sukissa mut se johtuu siitä et pidän tosi löysii housui ja roikotan niitä kans tosi alhaalla nii muuten laahais lahkeet maata. Ei ne sukat kuitenkaan näy ku housujen lahkeet laskostuu siihen niiden päälle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stubb jo paljon tunnetumpi kuin kaikki persut yhteensä
Nyt on aika ottaa mittaa tunnettavuudesta, herrat ja narrit! Joku tuolla toisessa ketjussa väitti, että "persujen rivimi509935Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit126705Persu Keskisarja on politiikan Uuno Turhapuro
Asiantuntija luonnehtii Keskisarjaa Trumpin ajan Turhapuroksi, joka ärsyttää kokoomusta. – Keskisarjan känni-imago j736035Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?405911Oikeistohallitusten aikaan saannokset.
Holkerin touhujen seurauksena lama. Aho jatkoi tuhoa osaamattomuudellaan. Katainen ja alkoi talouden alamäki. Sipilä ja464114Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html2633046Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?422338- 611365
Suomussalmen baarit
Mikä homma on Suomussalmen baareissa? Niin jumalattoman vittumainen portsari oli eräässä nimeltä mainitsemattomassa paik191176Millä paikkakunnalla kaivattusi asuu
Jäikö sydän jonnekin? Jos, niin minne tai mihin? Laita paikkakunta tai paikka ja kunta🤭 Esim. Helsinki tai Pubin vessa48995