WAU!!!!!!

6589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • mä tein sen sinne tarkotuksella

    Äänestä

  • gugjrr kirjoitti:

    mä tein sen sinne tarkotuksella

    Miksi ihmeessä???

    Äänestä

  • pritnii kirjoitti:

    Miksi ihmeessä???

    koska olen kaappihomo! ;D

    Äänestä

  • gugjrr kirjoitti:

    koska olen kaappihomo! ;D

    pidä turpaskii printii! itte oot lespo

    Äänestä

  • oikea gugjrr kirjoitti:

    pidä turpaskii printii! itte oot lespo

    Pidähän itse se kuonosi ummessa, en ole sinulle sanonut yhtään mitään sellaista, josta sinulla olisi oikeus aukoa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


myyyyuyrä kirjoitti:

kattokaa mun habbo elokuva
http://www.habbowood.com/uk/index.php?view=1&title=haakkeri

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu